Taekwondo klub Unior Zreče

Tehnični seminar in izpiti za pasove junij 2017 avtor: Branko 18.06.2017 @ 20:55
V soboto, 17. in nedeljo, 18. junija 2017, je v šolskem centru Velenje potekal tehnični seminar in opravljanje izpitov za modre, rdeče in črne pasove.
Iz našega kluba Unior Zreče so izpite za pasove uspešno opravili:

Lukas Jerot - modri pas
Zara Bičanič - modri pas
Matic Iršič - višji modri pas
Matjaž Špile - višji rdeči pas
Mišel Kovačevič - višji rdeči pas
Sandi Vukadinovič - višji rdeči pas
Branko Polegek - višji rdeči pas

Čestitke vsem!
V sredo trening odpade avtor: Admin 06.02.2017 @ 21:27
V sredo, 8.2.2017, ni treningov, ker je državni praznik.

Obvesttie še ostale člane.
PRIHAJAJOČI DOGODKI 2017 avtor: Branko 16.01.2017 @ 13:59
4.2.2017: DRŽAVNO PRVENSTVO 2017 - Braslovče, Slovenija

Februar - TEHNIČNI SEMINAR GM HWANG HO YONG

25.-26.2.2017: SERBIA OPEN 2017 - Bačka Topola, Srbija

4.3.2017: NITRA CUP 2017 - Nitra, Slovaška

11.-12.3.2017: PRNJAVOR OPEN 2017 - Prnjavor, BIH

17.-19.3.2017: CZECH OPEN 2017 - Nymburk, Češka

24.-30.4.2017: EVROPSKO PRVENSTVO 2017 - Liverpool, VB

20.5.2017: LJUBLJANA OPEN 2017 - Ljubljana, Slovenija

PRIHAJAJOČI DOGODKI: avtor: Branko 30.09.2016 @ 07:19
1.10.2016: DOBOJ OPEN 2016 - Doboj, BIH
1.10.2016: AHAC CUP 2016 - Šentjur, Slovenija
8.10.2016: LEHEL VEZER CUP 2016 - Jaszbereny, Madžarska
22.10.2016: DUBROVNIK OPEN 2016 - Dubrovnik, Hrvaška
22.-23.10.2016: SLO OPEN 2016 - Zreče, Slovenija
Kot je opisano že v zavihku "Urnik" - objavljamo nove termine: avtor: Branko 09.09.2016 @ 13:12
Urnik treningov

ČLANI

- ponedeljek: 17:00 - 19:00
- sreda: 18:30 - 20:00
- petek 18:30 - 20:00


_____________________________


ZAČETNIKI:

- sreda: 17:00 - 18:30
- petek: 17:00 - 18:30
SESTANEK ČLANOV KLUBA avtor: Branko 23.08.2016 @ 14:30
V petek, 2.9.2016 ob 17.uri

Prosimo člane, da se udeležite sestanka, kjer se bomo pogovorili o nadaljnem poteku treningov za sezono 2016/2017.

Z normalnim ritmom treningov pričnemo 5.9. ob 17. uri.

Zaključek tudi za začetnike in nižje pasove avtor: Branko 12.07.2016 @ 14:20
V taekwon-do klubu UNIOR ZREČE smo v juniju uspešno zaključili tudi izpite za začetnike. Kandidati so v svojih kategorijah uspešno prestali izpite za rumeni, višji rumeni, zeleni in višji zeleni pas. ČESTITKE VSEM ! Počitnice so že v teku! :) :)
Zaključek sezone in polaganje izpitov avtor: Branko 12.07.2016 @ 14:20
V juniju je bil v Velenju tehnični seminar in polaganje za modre in rdeče pasove. Iz našega kluba smo se le-tega udeležili trije, Mišel Kovačevič, Tilen Kopše in Branko Polegek. Uspešno smo opravili izpite za 2.kup, rdeči pas.

Zahvala vsem vodjem seminarja in izpitni komisiji za strokovno vodenje, Masterju Eminu Durakoviču, Ismetu Ičanoviču, in Petru Landekerju!

Prezgodnja smrt mlade reprezentantke avtor: Admin 17.03.2016 @ 22:27
Veliko prehitro nas je zapustila prijateljica, Madžarska reprezentantka in sodnica Bontovics Babett.

Naj počiva v miru.

------

A lot too soon our friend, Hungarian national Taekwondo team member and umpire passed away.

Our deepest condolences to Ferenc and her family.
TRENINGI MED ZIMSKIMI POČITNICAMI avtor: Branko 23.02.2016 @ 14:32
Obveščamo vas, da za otroke treningov med počitnicami ni.
ZA ČLANE pa treningi potekajo po normalnem urniku!


Martial arts is not about fighting; it's about building character.
avtor: Branko 05.02.2016 @ 12:47
REZULTATI POSAMEZNO IN EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2016 Zreče, 30. 1. 2016

Št.tekmovalcev: 158
Št.klubov: 7 (Skala, Sonkal, Sun, Škorpijon, Thor, Tiger Ljubljana, Unior)

Mlajše deklice forme zeleni pas 1. Čuskić Ella - Škorpijon 2. Bičanič Zara - Unior 3. Jan Eva - Sun
Starejše deklice forme zeleni pas 1. Trotovšek Valteja - Škorpijon 2. Polegek Nika - Unior 3. Vetrih Elina - Unior 3. Polegek Kaja - Unior
Mlajši dečki Mlajši dečki forme beli pas 1. Kumer Jaka - Skala 2. Atelšek Aljaž - Skala 3. Bračko Val Ty - Unior 3. Sušec Tomaž – Skala


Mlajši dečki forme rumeni pas 1. Zrnič Timon - Thor 2. Babič Luka - Unior 3. Kovačič Žan - Sun 3. Butina Matic - Tiger
Mlajši dečki zeleni pas 1. Javor Alen - Škorpijon 2. Tajnik Tjaž - Skala 3. Podpečan Timotej - Skala 3. Založnik Primož - Unior
Starejši dečki Starejši dečki beli pas 1. Staš Kranc - Unior
Starejši dečki forme rdeči pas 1. Bračko Blaž - Unior 2. Nuhanović Ernest - Škorpijon 3. Zorko Vačovnik Tai - Skala 3. Sajtl Jan – Sun
Mladinci forme rumeni pas (8, 7 kup) 1. Matic Iršič - Unior
Članice Članice forme rumeni pas 1. Polona Kranc - Unior 2. Valentina Korošec - Unior
Člani forme zeleni pas (6, 5 kup) 1. Igor Mulec - Unior
Člani forme modri pas (4, 3 kup) 1. Mlinarič Marko - Skala 2. Kočan Adis - Škorpijon 3. Bajuk Anže - Škorpijon 3. Kovačevič Mišel - Unior
Člani forme črni pas I.dan 1. Bračko Alen - Unior 2. Botonjič Risovič Ajdin - Škorpijon 3. Černivšek Urh - Sun
Veterani silver modri pas (4,3) 1. Benič Mirko – Thor 2. Kovačič Andrej – Škorpijon 3. Polegek Branko - Unior
Borbe Deklice
Mlajše deklice borbe -25kg 1. Brina Butina – Tiger Mlajše deklice borbe –30kg 1. Pia Landeker - Skala 2. Blažka Križanec - Unior
Mlajše deklice borbe -40kg 1. Zara Bičanič – Unior

Starejše deklice -40 kg 1. Ana Sajtl – Sun 2. Ema Mešič – Sun 3. Anja Smole – Sonkal 3. Elina Vetrih - Unior
Dečki borbe
Mlajši dečki borbe -25kg 1. Vetrih Sven - Unior 2. Zrvanjski Dejan - Tiger 3. Bračko Val Ty - Unior 3. Glavnik Staš Lovro – Sun
Mlajši dečki borbe –30kg 1. Pesjak Taij - Unior 2. Glavnik Tjaš Luka - Sun 3. Ficko Luka - Sonkal 3. Plos Arnej – Sonkal
Mlajši dečki borbe –35kg 1. Andrej Vian Vertovšek - Sun 2. Primož Založnik - Unior 3. David Zrvanjski Končar - Tiger 3. Mustafa Hamulić - Tiger
Mlajši dečki borbe –40kg 1. Lukas Jerot - Unior 2. Luka Babič - Unior
Starejši dečki Starejši dečki borbe –35kg 1. Liubimirescu Pečar Marko - Sun 2. Štahl Lovro - Sun 3. Kranc Staš - Unior
Starejši dečki borbe –45kg 1. Blaž Bračko - Unior 2. Patrik Kos - Skala 3. Amar Halilovič - Skala 3.
Mlajši mladinci Mlajši mladinci borbe –51kg 1. Renato Vogler - Skala 2. Patrick Pasarič - Skala 3. Matic Iršič - Unior
Člani borbe –64kg 1. Urh Černivšek - Sun 2. Alen Bračko - Unior 3. 3.
Člani borbe –71kg 1. Matija Javorski - Thor 2. Igor Mulec - Unior
Člani borbe –78kg 1. Mišel Kovačevič - Unior

Najboljši starejši deček skupno Blaž Bračko – Unior


31 medalj, od tega 12 državnih prvakov.
REZULTATI Državnega prvenstva v Velenju, 28.11.2015 avtor: Branko 29.11.2015 @ 21:54
Taekwon-do ITF
REZULTATI DRŽAVNO PRVENSTVO 2015 Velenje, 28. 11. 2015

Št.tekmovalcev: 175
Št.klubov: 7 (Skala, Sonkal, Sun, Škorpijon, Thor, Tiger, Unior)

Skupaj smo osvojili 24 medalj, od tega je 8 državnih prvakov, 5 srebrnih in 11 bronastih medalj.

Starejše deklice zeleni pas
2. Elina Vetrih - Unior
3. Nika Polegek in Kaja Polegek - Unior

Mlajši dečki zeleni pas
3. Primož Založnik - Unior

Članice forme zeleni pas
1. Anita Kovač - Unior

Člani forme rumeni pas
1. Klemen Skrbiš - Unior

Člani forme modri pas )
3. Mišel Kovačevič - Unior

Člani forme črni pas I.dan
1. Alen Bračko - Unior

Veterani modri pas
2. Branko Polegek - Unior


Mlajše deklice borbe –30kg
2. Brina Butina - Unior
3. Blažka Križanec - Unior

Mlajše deklice borbe –40kg
1. Zara Bičanič - Unior

Starejše deklice borbe -40kg
3. Elina Vetrih - Unior

Mlajši dečki borbe -25kg
1. Sven Vetrih - Unior

Mlajši dečki borbe –30kg
1. Taij Pesjak - Unior

Mlajši dečki borbe –40kg
1. Lukas Jerot - Unior

Mlajši dečki borbe –45kg
3. Luka Babič - Unior

Starejši dečki borbe –45kg
1. Blaž Bračko - Unior

Starejši dečki borbe -50kg
3. Matic Iršič - Unior

Člani borbe –64kg
2. Alen Bračko - Unior

Člani borbe –78kg
3. Klemen Skrbiš in Mišel Kovačevič - oba Unior

Veterani -90 kg
3. Branko Polegek - Unior


Za zaključek državnega prvenstva so bile še EKIPNE BORBE v kateri so naši člani osvojili srebrno medaljo:

Srebna medalja Ekipne borbe Unior Zreče (Klemen Skrbiš, Žan Marguč, Alen Bračko, Mišel Kovačevič, Denis Dečar, Branko Polegek)
DRŽAVNO PRVENSTVO Taekwondo ITF avtor: Branko 10.11.2015 @ 11:59
Sprememba:

28.11.2015
Državno prvenstvo 2015
VELENJE, Slovenija
avtor: Branko 23.10.2015 @ 14:52

ITF ZVEZA ZA TRADICIONALNI TAEKWON-DO SLOVENIJE, GORIŠKA CESTA 51, 3320 VELENJE, SLOVENIJA

ANEKS K PRAVILNIKU O REPREZENTANCI IN DELU REPREZENTANČNIH TRENERJEV ZA ŠOLSKO LETO
2015/2016

1. Kandidat za reprezentanco je lahko vsak član klubov članic, ki izpolnjuje pogoje navedene pod alinejami
1, 2, 3, 4, 5, 7, in 8 v 1. členu Pravilnika o reprezentanci in delu reprezentančnih trenerjev.

2. Obvezna tekmovanja za kandidate za reprezentanco v šolskem letu 2015/2016:
 Državno prvenstvo, 28. 11. 2015
 14th International Taekwondo Championship, Bulgaria Open, 14., 15. 11. 2015
 13. Ljubljana Open, 2016

3. Rezultati obveznih tekmovanj se točkujejo:

 Državno prvenstvo:
1. mesto - 6 točk
2. mesto – 3 točke
3. mesto – 2 točki

 Mednarodna prvenstva: 1. mesto – 3 točke
2. mesto – 2 točki
3. mesto – 1 točka

4. Udeležba na reprezentančnih treningih se bo točkovala glede na procente udeležbe.

5. Na podlagi rezultatov, ki jih bodo kandidati za reprezentanco dosegli na obveznih tekmovanjih in na
podlagi udeležbe na reprezentančnih treningih, bo podana razvrstitev reprezentantov v razrede A, B
in C. Reprezentanti razreda A imajo zagotovljen nastop na Evropskem ali Svetovnem prvenstvu za
katerega se dela izbor, medtem, ko so reprezentanti razreda B in C njihove neposredne zamenjave v
primeru poškodb ali drugih razlogov zaradi katerih reprezentanti razreda A ne bi mogli nastopiti na
prvenstvu.

6. Razvrstitev v razrede bo podana štirinajst dni pred rokom za prvo prijavo tekmovalcev na Evropsko ali
Svetovno prvenstvo – datumi bodo objavljeni takoj, ko bodo znani (najverjetneje bo reprezentanca za
EP 2016 znana sredi januarja).

7. Reprezentant, ki sprejme povabilo v reprezentanco A, mora poravnati stroške depozita, ki ga mora
Zveza plačati ob prijavi na Evropsko ali Svetovno prvenstvo. V primeru, da se prvenstva iz
neopravičenih razlogov ne udeleži, se mu stroškov depozita ne vrne. V primeru, da se prvenstva ne
udeleži iz opravičenih razlogov, se mu vrne razlika depozita zmanjšana za kazen, ki jo mora Zveza
plačati ob spremembi prijave. V primeru, da se udeleži prvenstva, se depozit všteje v končno ceno
stroškov prvenstva. Enaki pogoji veljajo za reprezentante B in C, v kolikor bodo nastopili na prvenstvih.

iNFORMACIJE opravljanje izpitov za pasove od modrega naprej avtor: Branko 23.10.2015 @ 14:42
Izpiti za rdeče in modre pasove:

Pogoj za pristop k izpitu od modrega pasu do črnega pasu I.dan je: udeležba na državnem prvenstvu,
udeležba na enem odprtem tekmovanju v Sloveniji in udeležba na enem seminarju.

Vsi ti pogoji morajo biti izpolnjeni v tekočem letu in se bodo dokazovali z vpisi v članski izkaznici. Kandidati za črni pas II.dan in višje morajo poleg vseh pogojev za nižje pasove opraviti še en mednarodni seminar.

Potrebno se je držati tudi datumov, do kdaj se je potrebno prijaviti na izpit. Po roku prijave
opravljanje izpita ne bo več mogoče oziroma se bodo zaračunali penali.
INFORMACIJA O TEKMOVANJIH 2015 avtor: Branko 23.10.2015 @ 14:39
10. 10. tekmovanje v Jaszberenyu
17. 10. sodniški seminar
24. 10. tekmovanje v Doboju
29. 10. seminar v Romuniji
14. 11. tekmovanje v Bolgariji, Blagoevgrad
28. 11. državno prvenstvo v Zrečah
12. in 13. 12. seminar in izpiti za višje pasove
Naročanje pasov avtor: Admin 12.09.2015 @ 08:35
Pas lahko naročite po elektronski pošti atelje5r-AFNA-gmail.com (zamenjaj -AFNA- z @).
Ob naročilu morate vedeti obseg pasu, ali pa samo podate opisno informacijo in bodo vedeli kašno dolžino morate imeti.
Prav tako ne pozabite pripisati vašega domačega naslova.

Cena:
- barvni pas 25€
- črni pas 45€

Več informacij in slik najdete tukaj:
https://www.facebook.com/Atelje5R.SleepingBeautyIsAwake
Obvestilo za člane Taekvon-do kluba Zreče - ODRASLI avtor: Branko 02.09.2015 @ 21:19
V petek, 4.9.2015, bo ob 18.uri sestanek v telovadnici, treninga pa ne bo. Od ponedeljka 7.9.2015 naprej pa bodo treningi po ustaljenem urniku.
OBVESTILO NE VELJA ZA OTROKE.
TRENINGI ZA OTROKE - INFO za starše otrok avtor: Branko 02.09.2015 @ 21:15
Treningi za sezono 2015/2016, se za otroke pričnejo s sredo, 9.9.2015, ob 17.uri.
TEKMA 7.- 8.3.2015: 11. SUN OPEN 2015 – BRASLOVČE avtor: Branko 01.03.2015 @ 09:10
4th YOM CHI OPEN 2015

7.- 8.3.2015: 11. SUN OPEN 2015 – BRASLOVČE (SLOVENIJA) – kvalifikacijska tekma za izbor reprezentance

Rezultati Državnega prvenstva 2014 v Ljubljani avtor: Branko 30.11.2014 @ 13:34
V nedeljo, 23.11.2014, je bilo v Šprotnem centru Triglav Ljubljana, državno prvenstvo 2014 ITF zveze.

Na tekmovanju se je v individualnih in ekipnih disciplinah pomerilo 155 tekmovalcev iz 7 slovenskih klubov. Tekmovanja se je udeležil tudi taekwondo klub Unior Zreče, katerega člani so dosegli nekaj odličnih uvrstitev, med drugim 4 naslove državnih prvakov, 5 drugih mest in 9 tretjuh mest.

Rezultati po kategorijah pa so bili:

Rezultati v formah:
2. mesto Alen Javor dečki forme rumeni pas
1. mesto Igor Mulec forme rumeni pas
3. mesto Mišel Kovačevič forme zeleni pas
1. mesto Aleksandar Vukadinovič in 2. mesto Gregor Zolar forme modri pas
3. mesto Alen Bračko forme črni pas

V borbah pa so bili naslednji rezultati:
3. mesto Nika Polegek in Elina Vetrih deklice do 35 kg
2. mesto Sven Vetrih dečki do 25 kg
3. mesto Taij Pesjak dečki do 30 kg
2. mesto Lukar Jerot 3. mesto Luka Babič dečki do 35 kg
2. mesto Blaž Bračko dečki do 40 kg
1. mesto Jaka Mlinšek mladinci do 75 kg
1. mesto Alen Bračko člani do 64 kg
3. mesto Denis Dečar in Gregor Zolar člani do 75 kg
3. mesto test moči klub Unior Zreče
INFORMACIJA ZA STARŠE OTROK TEKMOVALCEV: avtor: Branko 22.11.2014 @ 20:12
DRŽAVNO PRVENSTVO 2014 ITF TAEKWONDO

23.11.2014 ob 08:00 uri

LOKACIJA: ŠPORTNI CENTER TRIGLAV, VODOVODNA 25, LJUBLJANA

3rd International "YOM CHI 2014" Championship avtor: Admin 31.10.2014 @ 11:50
Dear Taekwondo friends!

We are honored to invite you to 3rd International "YOM CHI 2014" Taekwon-Do Championship.

Date of event: 6th December 2014

Place: Red Hall, Velenje
(GPS N: 46,3569 E: 15,1152)

Organizers:
- TAEKWON-DO CLUB SKALA VELENJE
- TAEKWON-DO CLUB SUN BRASLOVČE
- TAEKWON-DO CLUB UNIOR ZREČE

ENTRIES DEADLINE: 3rd December 2014 on e-mail taekwondoklub.velenje[AT]siol.net
(replace [AT] with @)

Invitation:
http://www.taekwondo-unior-zrece.si/documents/invitations/2014_Invitation_3rd_Yom_Chi.pdf

Application form:
http://www.taekwondo-unior-zrece.si/documents/invitations/2014_Application_form_3rd_Yom_Chi.doc

Welcome to Slovenia, Velenje!

Organizing committee for 3rd International »YOM CHI 2014« Championship

Master Emin Durakovič VII DAN
Peter Landeker V DAN
Simon Jan V DAN
OBVESTILO ZA STARŠE ZAČETNIKOV avtor: Branko 29.10.2014 @ 16:04
Treningi za otroke v tednu med krompirjevimi počitnicami odpadejo.
Stran posodobljena avtor: Admin 27.10.2014 @ 22:25
Dodali smo sekcijo "Galerija".
Objavljene so povezave do slik iz evropskih in svetovnih prvenstev.

V prihodnje bodo tukaj objavljene tudi slike iz lokalnih tekem.

Administrator
Stran posodobljena avtor: Admin 26.10.2014 @ 13:34
Stran je bila posodobljena.

Dodane strani:
- urnik,
- zgodovina.

Plani za prihodnost:
- dodali bomo stran, ki bo vsebovala povezave do slik dogodkov, ki se jih udeležujemo (tekmovanja, seminarji, ...)

Administrator
Pomembnejši datumi sezone: avtor: Branko 28.09.2014 @ 12:17
11.10.2014: TEHNIČNI SEMINAR – SLOVENIJA

12.10.2014: SODNIŠKI SEMINAR – SLOVENIJA

24.-25.1.2015: TEHNIČNI SEMINAR ITF ZVEZE IN IZPITI ZA VIŠJE PASOVE – SLOVENIJA

Junij: IZPITI ZA VIŠJE PASOVE – SLOVENIJA

ITF tekme 2014/2015 datumi: avtor: Branko 28.09.2014 @ 12:13

4.10.2014: 6. LEHEL VEZER INTERNATIONAL TAEKWON-DO CUP – JASZBERENY (MADŽARSKA)
8.11.2013: CUP OF SERBIA – BAČKA TOPOLA (SRBIJA)

15.-16.11.2014: BULGARIA OPEN 2014 – BLAGOEVGRAD (BOLGARIJA) - kvalifikacjiska tekma za izbor reprezentance

23.11.2014: DRŽAVNO PRVENSTVO 2014 – LJUBLJANA (SLOVENIJA) – kvalifikacijska tekma za izbor reprezentance

6.12.2014: 3. YOM CHI CHAMPIONSHIP – VELENJE (SLOVENIJA) – kvalifikacijska tekma za izbor reprezentance

6.-7.12.2014: TREBON OPEN 2014 – TREBON (ČEŠKA)

7.- 8.3.2015: 11. SUN OPEN 2015 – BRASLOVČE (SLOVENIJA) – kvalifikacijska tekma za izbor reprezentance

14.3.2015: 13. PRNJAVOR OPEN 2014 – PRNJAVOR (BIH)

28. – 29.3.2015: CZECH OPEN 2015 – NYMBURK (ČEŠKA)

27.4. – 3.5.2015: EVROPSKO PRVENSTVO – ANDRIA (ITALIJA) - kvalifikacijska tekma za izbor reprezentance

23.5.2015: 13. LJUBLJANA OPEN 2015 – LJUBLJANA (SLOVENIJA) – kvalifikacijska tekma za izbor reprezentance

30.5.2015: SARAJEVO OPEN 2015 – SARAJEVO (BIH)

24. – 30.8.2015: SVETOVNO PRVENSTVO 2015 – PYONGYANG (SEVERNA KOREJA)
ITF Zveza TAEKWON-DO TEKMOVANJA 2014/2015 avtor: Branko 28.09.2014 @ 12:09
Obvezna tekmovanja za kandidate za reprezentanco v šolskem letu 2014/2015:

- Državno prvenstvo, 23.11.2014
- Bugaria Open, 14., 15. in 16.11.2014
- 3. Yom Chi Open, 6.12.2014
- 11. Sun Open, 2015
- 12. Ljubljana Open, 2015
VPIS NOVIH ČLANOV avtor: Branko 19.09.2014 @ 17:39
ZA VPIS IZPOLNITE PRIJAVNICO ( zavihek datoteke ) in se oglasite do trenerja, v terminih pred pričetkom treningov.

VABLJENI!
URNIK TRENINGOV avtor: Branko 19.09.2014 @ 17:35
ČLANI
PONEDELJEK OD 17-18:30
SREDA OD 18:30 DO 20:00
PETEK OD 18:00 DO 19:30

ZAČETNIKI
SREDA OD 17:00 DO 18:30
PETEK OD 16:30 DO 18:00
Pričetek treningov. avtor: Admin 02.09.2014 @ 21:34
V klubu smo pričeli s treningi v sezoni 2014/2015.

Urnik treningov:
- ponedeljek 17:00,
- sreda 18:00 (začetniki ob 17:00),
- petek 17:30 (začetniki ob 16:30).

Vpis novih članov je možen na treningu.
Posodobitev strani. avtor: Admin 02.09.2014 @ 21:01
Stran je bila posodobljena na način, da bomo lahko vnašali novice.


Tako boste tukaj lahko našli informacije o treningih, aktualnih dogodkih, novice in podobno.